About my blog

Toplist na blogu

17. ledna 2016 v 19:16 | Robelle
Ahoj,
moc se omlouvám za delší neaktivitu. To rozebereme později :) Ale co podstatného jsem Vám chtěla sdělit - dnes v 18:38 jsem na blog vložila Top List! Takže si můžete prohlédnout mojí návštěvnost sami - i když si nemyslím, že je nějak zvlášť vysoká. A chtěla bych udělat jednu věc - přišla jsem na to u Clawdie a Honey. Nesnažím se nějak kopírovat ale jejich nápad... totiž to, že si napíšou čísla a ty potom podle návštěvnosti odškrtávají, se mi moc líbí. A holkám už zbývají necelé tři tisíce do 40 000 návštěv, tak držím palce :)! Takže i já si pár čísel napíšu. Začnu s počtem 1 000, potom 5 000 a budu po pěti zvyšovat :)

Informačka leden #1

10. ledna 2016 v 11:38 | Robelle
Ahoj,
hrozně dlouho jsem na blog nepsala z důvodu nedostatku času. Je tu totiž pololetí a já chci mít na vysvědčení dobré známky, tudíž se musím učit. V nejbližší době se chci věnovat profilům, které stále nemám hotové :D Takže nějaké ''novinky'' neočekávejte. Affs se budu snažit obíhat, ale nic neslibuju. Takže i design si přizpůsobím později ;D. A článek Design No. 3 vyjde v době asi tak týdnu. Takže tak, to je všechno, co jsem Vám chtěla říct!
Robelle

Konec...

29. prosince 2015 v 13:36 | Robelle
Ahoj,
je to tu. Dlouho jsem o tom přemýšlela a rozhodla jsem se. Prostě už to není, jak to bývalo. Je tu konec...

Vyhodnocení kontroly Affs

22. prosince 2015 v 18:49 | Robelle
Ahoj, takže, jsem zpět! A začneme vyhodnocením kontroly Affs, která, podle mého, dopadla výborně! Jsem moc ráda, že jste se zapsaly všechny! Tedy kromě Lotty. Ale jinak všechny :) A Hanninka měla v době kontroly pozastávko a psala mi na Viber, že zůstat chce ;) Ale to neznamená, že mi budete psát kontroly někam jinam, než na blog. Tohle byla výjimka. A jsem moc ráda, že můžu některé Affs přesunout do Best! Nyní už můžeme jít na to:
V Affs zůstávají
všechny kromě Lotty
Do Best se přesouvají
Farrah GodFairy, Ella Queen, Hanninka, Nessie O'hair
------------------------
Tak děkuji moc všem, co se zapsali! A kdo by se chtěl do Affs zapsat, můžete se zapsat, odkaz najdete v menu, hned někde nahoře.
Tak zatím, Robelle
P.S. Omluvte chyby, píšu na tabletu :)

Zimní kontrola Affs

1. prosince 2015 v 0:01 | Robelle
Ahoj,
přichází k nám první Zimní měsíc a s ním i první kontrola Affs! No, co bych Vám ještě řekla... kontrola se uzavírá 21.12. v 18:00. První zimní den teda uvidím, kdo se mnou v Affs chce být i nadále.
Ať už se mnou v Affs být chceš, nebo ne, vyplň:
Přezdívka:
Blog:
Chceš být Affs:
Proč chceš/nechceš zůstat v Affs:
Jak se dnes máš:

Zimní program

19. listopadu 2015 v 19:09 | Robelle
Ahoj,
asi si říkáte, kdy se konečně ozvu, co? Upřímně, pravdou je, že zákaz nemám už od soboty ráno, ale měla jsem hodně práce co se školy týče a tak, takže Zimní program přidávám až dnes. Hodně práce mi dala i ta ikonka, kterou můžete nad textem vidět. Jak jste možná někteří poznali, Faybelle jsem jako PNG tvořila já, takže je na některých místech taková nerovná. No jo - moje první png v životě XD Nyní pár bodů ohledně programu

Cenové portfolio

29. října 2015 v 12:47 | Robelle
Ahoj,
toto je čistě jen pro mě a pro zájemce, sem si budu vkládat všechny cenky a dárečky (grafické) od blogerek, abych na ně nezapomněla :) Pokud by tu něco chybělo, můžete se ozvat do komentáře!

Dotazník

18. října 2015 v 18:51 | Robelle
Ahoj,
jsem zpět a tentokrát i s dotazníkem. Je to můj úplně první dotazník, tak mi ho prosím vyplňujte upřímně, pokud by se Vám to tam nevešlo, zbytek mi můžete napsat na email :) Tak už se prosím pusťte do vyplňování, budu se těšit!

Vítejte!

24. září 2015 v 16:11 | Robelle
Ahoj,
mé jméno je Robelle a vítám Vás na tomto blogu. Popravdě? Nikdy jsem si nemyslela, že blog mít budu, ale stalo se :) Tento blog bude hlavně o tématech, která mě, dokud jsem ještě mladá, baví. Je to Ever After High, Equestria Girls, My Little Pony a Lolirock. Poslední dobou uvažuji i o Monster High, ale to mě vysloveně tak "nepřitahuje", jako právě hlavní témata. Mě osobně je náct a jsem na svůj věk hrdá. Ale né, fakt mi není sto-jedenáct! Je mi samozřejmě mezi 10-20 a ještě nejsem plnoletá... dost ale o věku. Asi tu zatím moc šmejdit nebudete, jelikož design mám obědnaný do úterka, mě GIMP blbne. Vypne se mi, než udělám oddělovač, natož design! Ale psssst, nepředbíhat! V dalším článku se dozvíte pár (ne)zajímavých faktů o mně!
zatím,
Robelle
 
 

Reklama