Březen 2016

Volná grafika - MH oddělovače

20. března 2016 v 18:06 | Robelle |  Volná grafika
Ahoj,
před mým "koncem" jsem Vám slibovala týden oddělovačů. Ten se nakonec nekonal, ale já jsem stihla dodělovat pár MH oddělovačů. Není to sice žádné mistrovské dílo, ale nechtělo se mi nechat je schnít v opuštěné složce v mém počítači a tak je sem dávám :) Jen pokud některý použijete, napište prosím od koho je O:) Už tento oddělovač patří mezi volné:

Objednaná grafika - Aniesmile:)

17. března 2016 v 18:55 | Robelle |  Objednaná grafika
Ahojte děvčata (a chlapci? Pokud můj blog čte nějaký kluk tak napište koment, velice by mě to zajímalo :D),
já vím, dlouho jsem tu nebyla, protože se mi nějak nechtělo... pardon :D. No tak mám tady objednaný avatar pro Aniesmile, kdyby se ti ani jeden z těch dvou (můžeš si samozřejmě vzít oba) nelíbil, připadnou do volné grafiky. Přála sis je s Avril Lavigne. Jinak Aniesmile:) je moje kamarádka i v reálu, její blog je http://smile-is-perfect-makeup.blog.cz/, tak se třeba někdo koukněte :)

Kontrola/Obnova Affs

3. března 2016 v 19:52 | Robelle
Ahoj,
takže je tu již zmíněná kontrola Affs. Nemám teď bohužel moc času, v pondělí pojedeme na hory a zítr píšeme test z fyziky... prostě škola. A ani úkoly si učitelé přes prázdniny neodpustí. Teď ale ke kontrole - kdo si nepamatuje či byl se mnou Affs, ať nakoukne ke mně do seznamu já od odchodu nic neměnila :) A pokud již nechcete být Affs, napište do komentu: Už nechci být Affs. Máte čas do 16. března, pokud byste třeba změnili názor a chtěli zůstat/nezůstat v Affs tak ho změnit můžete. Do Affs Vás po tom můžu vzít až za dva měsíce. Tak pojďme na to:
Jméno + blog:
Proč chcete zůstat v Affs:
Co říkáte na můj návrat? Jaká byla první myšlenka, která se Vám v té chvíli prohnala hlavou?: