Leden 2016

Týden oddělovačů

29. ledna 2016 v 18:16 | Robelle

EDIT 31.1.2016 - Z OSOBNÍCH DŮVODŮ ZAČNEME AŽ PŘÍŠTÍ NEDĚLI!

Ahoj,
tak jsem tak přemýšlela, jak oživit ten můj blog a napadl mě týden s oddělovači, což znamená, že od neděle do neděle sem budu dávat volné oddělovače. Začneme v neděli s Monster High a potom budeme přes týden pokračovat Ever After High, Equestria Girls, Lolirock, Winx Club, Violetta a zbývající dva dny udělám oddělovače na přání, která můžete psát do každého dílu projektu, i do tohoto oznámení. Můžete si přát cokoliv přes Seriálové postavy a panenky po skutečné osoby, jako herce a zpěváky :) Já už to nebudu nějak okecávat, těším se na Vás! :3

FIMH Alan Rickman

26. ledna 2016 v 7:41 | Robelle
Ahoj,
jak už jsem se asi zmínila, před týdnem zemřel Alan Rickman. Zpráva byla jistá až ve čtvrtek po tom, co úmrtí potvrdila Alanova rodina. Nikdo kromě blízkých nevěděl, že bojuje s rakovinou. Zemřel ve věku 69 let. Alana si možná někteří pamatujete, jako Severuse Snapea z Harryho Pottera. Po tom, co se i ke mě tahle smutná zpráva donesla, jsem brečela. Hrozně mě to zasáhlo. Byl to velice výjimečný člověk se super osobností a charismatem. Forever in my heart, Alan Rickman...

Asi zpět?

25. ledna 2016 v 15:21 | Robelle
Ahoj,
Tak jsem se tu rozhodla ukázat, co? Já vím, s mojí aktivitou to jde z kopce. Věřte mi, že se snažím být aktivní a obíhat Affs, ale nějak nemůžu přijít na články. Nejsem zrovna takový novinkový tip, a i kdybych chtěla vyfotit fotky, z osobních důvodů to prostě nejde. Další věc je, že půjdu na Utubering do Prahy. Určitě dám 29.4, nebo později deník, jaké to na něm bylo. Nebudu asi moc fotit, protože budu mezi stánky pobíhat a budu se snažit mít z akce co nejlepší zážitky. A navíc nás bude 5 a budeme muset chodit spolu, což situaci nijak neulehčuje. Další věc je, že před týdnem umřel Alan Rickman. Někteří z Vás si ho možná pamatují jako mrzutého profesora lektvarů z Harryho Pottera. Já jsem veliký fanda Harryho Pottera a jeho smrt mě dost vzala. Byl to výtečný herec a měl skutečně veliké charisma. Umřel ve věku 69 na rakovinu. Rakovina už vzala hodně lidem životy, kéž by se na ní nalezl nějaký opravdu účinný lék. A abych články neměla takové bezduché, dávám Vám sem obrázky z Devian Artu.

Nové postavy

17. ledna 2016 v 20:10 | Robelle |  Lolirock
Ahoj,
tak jsem tak listovala google obrázky, když tu jsem to spatřila!

Toplist na blogu

17. ledna 2016 v 19:16 | Robelle |  About my blog
Ahoj,
moc se omlouvám za delší neaktivitu. To rozebereme později :) Ale co podstatného jsem Vám chtěla sdělit - dnes v 18:38 jsem na blog vložila Top List! Takže si můžete prohlédnout mojí návštěvnost sami - i když si nemyslím, že je nějak zvlášť vysoká. A chtěla bych udělat jednu věc - přišla jsem na to u Clawdie a Honey. Nesnažím se nějak kopírovat ale jejich nápad... totiž to, že si napíšou čísla a ty potom podle návštěvnosti odškrtávají, se mi moc líbí. A holkám už zbývají necelé tři tisíce do 40 000 návštěv, tak držím palce :)! Takže i já si pár čísel napíšu. Začnu s počtem 1 000, potom 5 000 a budu po pěti zvyšovat :)

Designy na mém blogu

10. ledna 2016 v 18:09 | Robelle

No.1

By: Crystal / Spokojenost: 97% / S: Adagio Dazzle, Auriana, Faybelle Thorn, Rarity

No.2

By: Farrah GodFairy / Spokojenost: 98% / S: Darling Charming, Talia

No.3

By: Farrah GodFairy / Spokojenost: 99% / S: Lizzie Hearts, Kitty Cheshire

Knižní výzva na rok 2016

10. ledna 2016 v 17:40 | Robelle
Ahoj,
poprvé v životě jsem se zapojila do knižní výzvy a to u Ells :) Zapojit se můžete tady. Já hrozně ráda čtu :D Začínám s deseti knihami, postupem času si počet budu navyšovat a navyšovat a navyšovat... já upřímně doufám v přečtení alespoň těch 10ti knih :D Tak prosím, držte mi palce a jdeme na to!
Poslední aktualizace 5.4. 2016

Informačka leden #1

10. ledna 2016 v 11:38 | Robelle |  About my blog
Ahoj,
hrozně dlouho jsem na blog nepsala z důvodu nedostatku času. Je tu totiž pololetí a já chci mít na vysvědčení dobré známky, tudíž se musím učit. V nejbližší době se chci věnovat profilům, které stále nemám hotové :D Takže nějaké ''novinky'' neočekávejte. Affs se budu snažit obíhat, ale nic neslibuju. Takže i design si přizpůsobím později ;D. A článek Design No. 3 vyjde v době asi tak týdnu. Takže tak, to je všechno, co jsem Vám chtěla říct!
Robelle

Šťastný Nový Rok 2016!

1. ledna 2016 v 0:01 | Robelle
Ahoj,
je to tu! Okamžik, na který všichni rok co rok čekáme - Nový Rok! Tentokrát s číslem 2016. Já Vám všem přeji, ať tento rok prožijete ve zdraví a v pohodě. Chtěla bych všem poděkovat za to, že tu pro mě jsou, jak blogerkám tak mé rodině přátelům, ale i učitelkám (a dokonce) i lidem, s kterými se zrovna nemusím. Všem Vám přeji, ať se Vám vyplní všechna přání. Mám Vás moc ráda.
Ještě jednou krásný Nový Rok,
Robelle